Tropický Grundfunk pozval na první letošní koncerty

GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 20.6.2021

Podcast

Konečně jsme vás mohli pozvat na skutečné koncerty, tentokrát šlo především o funkovou legendu J.A.R., ale i další zajímavé akce jako například páteční festival Funkin’Turnov 2021.

Jedním z prvních témat bylo nové EP zpěvačky Kylie Auldist, kterého se dočkáme již 2.července.

Dalším kdo 2. července vydává desku, je zpěvačka Laura Mvula. Tentokrát jde o plnohodnotné album Pink Noise a my vám posíláme videoklip k singlu Got Me, který jsme hráli ve vysílání.

Do playlistu se dostala i skladba Thought We Had It All z nedávno vydaného EP Everything Ain’t Everything od dua Cool Million, které celé najdete k poslechu třeba tady:

MonoNeon je nezastavitelný a letos už stihl vydat alba a EP Banana Peel on Capitol Hill (v lednu), Gospel According To The Little Green Man (v únoru) a Supermane (v březnu). Teď je tu s další deskou Basquiat & Skittles, které pojmenoval samotný Eddie Murphy, slova jako Basquiat & Skittles prý totiž MonoNeona nejlépe vystihují.

Album Basquiat & Skittles najdete celé k poslechu a podpoře třeba tady:

Pravidelná rubrika Groove Window se dnes věnovala duu francouzských producentů a muzikantů Antoinu Perezovi a Pierru Bonnetovi, kteří tvoří již od roku 2012 pod značkou A-P Connection. Představili jsme je ukázkami z aktuálně nejnovějšího alba Wide Vision, které spolu se všemi ostatními jejich deskami najdete a můžete podpořit na jejich Bandcamp profilu