Podzimní nálož groovy novinek v Grundfunku

GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 1.11.2020

Podcast

Podzimní nálož groovy novinek v Grundfunku

Cory Henry a jeho druhá studiová deska Something To Say, nebo ukázky z nového alba Be The Change od Jarroda Lawsona, které vychází šest let od jeho debutu. V playlistu také skladby z nové desky od Coryho Wonga a nové singly od The Bamboos, Adriana Crutchfielda nebo Monkey Business.

Zahajovacím tématem byla nová deska Cory Henryho – jeho již druhá studiová, nazvaná Something To Say. A co konkrétně má tenhle muzikant na srdci, to si poslechněte tu:

4 živáky, 2 EPčka a nyní i dvě plnohodnotná studiová alba má na kontě “především” kytarista, ale obecně multiinstrumentalista Cory Wong. A mohli bychom pokračovat – sampler set, série podcastových rozhovorů se světoznámými hráči na kytaru a jistě i mnoho dalšího letos zvládl. Dnes je to ale o jeho novince The Striped Album, které k poslechu najdete třeba tu:

Adrian Crutchfield má venku nový single Go Girl, který také prolétl naším éterem.

I tahle ↓ původně Skeilova klasika prolétla éterem, tentokrát ale již pod “novou” značkou stejného autora Orelien P.A.R.I.S, za níž stojí Aurélien Lejeune. Skladbu Last Tears si můžete nejenom poslechnout, ale i stáhnout, tak neváhejte!

Zahráli jsme si dnes i dvě ukázky z druhé studiové desky Be The Change Jarrod Lawsona, která vychází šest let od jeho eponymního debutu a rok po jeho malé odbočce, projektu Orpheus a albu VISIONS. Desku si můžete poslechnout třeba tu: