GRUNDFUNK @ ČRo Radio Wave

Kdy:10. 3. 2024
Médium:ČRo Radio Wave
Typ:Radio
Čas:21:00
Web:http://www.rozhl.as/grundfunk
GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 10.3.2024

Podcast

Do playlistu aktuálního vysílání se dostaly groovy novinky z produkce Ferryho Ultra, The Motet, L’Impératrice, F.I.D.E.L, Donnyho Beneta nebo Ledisi.

12 let po albu Dilouya’s Faithful Circus jsme se konečně dočkali novinky, za kterou stojí pařížský producent Romain Dilouya. Projekt, na kterém se pěvecky podíleli John Turrell a Sly Johnson se jmenuje F.I.D.E.L a minulý týden mu vyšla deska Out Of Sight, na které vzdává hold skvělým postdisco, boogie a new wave popovým písním.

Tvorbu Dilouy můžete prozkoumat i na Spotify, jeho profil najdete zde

Nikka Costa hlásí návrat funku na svém chystaném albu pojmenovaném stejně, jako první z ní vypuštěný singl. Dirty Disco si dejte v audiovizuální podobě tady a můžete se začít těšit na červen, kdy má deska vyjít. ↓

Duo Skeewiff se na desce Something Like That? ohlíží za svými pětadvaceti lety na scéně. A činí tak díky skladbám jiných interpretů, kterým dalo za ta léta nový život.

Jacob Collier dovršil svou tetralogii alb DJESSE deskou s podtitulem Vol. 4 a vy už nyní můžete začít hádat, v jaké kategorii GRAMMYs si s ní příští rok vyzvedne nějakou z cen. Je to opravdu povedené dílo. ↓

Playlist dílu najdete tady. https://www.groove-on.cz/grundfunk/playlists/playlist-grundfunk-10-3-2024/