GRUNDFUNK @ ČRo Radio Wave

Kdy:18. 2. 2024
Médium:ČRo Radio Wave
Typ:Radio
Čas:21:00
Web:http://www.rozhl.as/grundfunk
GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 18.2.2024

Podcast

Další dvouhodinová dávka groovy muziky je tady! Po odmlce šesti let se s novou studiovou deskou Adult Contemporary vrací Chromeo, 19. dubna se dočkáme čtvrté studiové desky Judith Hill, dvěma ukázkami jsme představili nové EP IV od The Fearless Flyers a v pravidelné rubrice Groove Window je tentokrát projekt Bird-Bøx.

Po odmlce šesti let se novou studiovou deskou Adult Contemporary vrací Chromeo. Navíc vyrážejí na světové turné, které bude mít nejbližší zastávku v Berlíně, a to sice 5. června. Tak pokud se vám jejich hudba zamlouvá, můžete vyrazit do tamního sálu Metropol. A zmíněné album si dejte tady ↓

19. dubna se dočkáme čtvrté studiové desky Letters From A Black Widow zpěvačky a kytaristky Judith Hill. Druhým singlem z ní je skladba Flame.

Dvěma ukázkami jsme představili nové EP IV od The Fearless Flyers. To tentokrát tento kvartet vydává nejprve digitálně a později pak na vinylu a ostatních platformách. Kromě videa níže, tak můžete celé EP slyšet zde:
https://vulf.bandcamp.com/album/the-fearless-flyers-iv

Pravidelná rubrika Groove Window představila nový projekt Bird-Bøx, za kterým stojí původní kytarista a vokalista Hocus Pocus – David Ar Deunff. Debutové eponymní EP si můžete celé vychutnat tady:

Minulý týden vyšla americkým ORGŌNE deska Chimera, tak jsme se k ní po týdnu vrátili a jednou ukázkou vám ji představili. Zbytek si můžete vychutnat a kapelu podpořit tu:

Playlist dílu najdete tady. https://www.groove-on.cz/grundfunk/playlists/playlist-grundfunk-18-2-2024/