GRUNDFUNK @ ČRo Radio Wave

Kdy:17. 4. 2022
Médium:ČRo Radio Wave
Typ:Radio
Čas:21:00
Web:http://www.rozhl.as/grundfunk
GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 17.4.2022

Podcast

Velikonoce jsou relativním časem hudebního klidu a tak jsme se stihli vrátit nejen k singlovým novinkám z posledních týdnů, ale také vytroubit pár pozvánek na koncerty. V sobotu 23. dubna nás čeká letošní Record Store Day a tak bylo nutné seznámit s letošní nadílkou vybraných vinylů, kterou tento den přinese do obchodů s deskami po celém světě.

Otvírák obstarala jedna klasika, ale v novém kabátu.

Cory Wong odpálil druhou sezonu svého pořadu Cory and The Wongnotes ve velkém stylu. V prvním díle věnovaném imitacím najdete i námi ve vysílání hranou skladbu Power Station z chystané doprovodné desky.

Za aktuálně nejnovější skladbou, ve které můžete slyšet zpívat zpěvačku australských The Bamboos Kylie Auldist, stojí rovněž australský producent Inkswel, kterému 13. května vychází deska Chasing Infinity.

Zvolejte třikrát hurá – Brooklyn Funk Essentials přijedou 15.října letošního roku do Brna na festival Groove Brno. A my se moc těšíme!

Zpěvačka a skladatelka z kapely The Internet – Syd letos otevřela klub zlomených srdcí a tak jsme ji zařadili do pravidelné rubriky Groove Window. Hráli jsme jednu ukázku z jejího 5 let starého debutu a také skladbu Right Track z nového alba, které najdete k poslechu a případné podpoře tu ↓

Na 20. května si připravil k vydání svoji druhou studiovou desku producent B. Bravo. Jmenovat se bude Vizionz a jednou z ukázek z ní, jsme se rozloučili s aktuálním vysíláním. Za týden na slyšenou!

Playlist dílu najdete tady.