GRUNDFUNK @ ČRo Radio Wave

Kdy:6. 3. 2022
Médium:ČRo Radio Wave
Typ:Radio
Čas:21:00
Web:http://www.rozhl.as/grundfunk
GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 6.3.2022

Podcast

 

V playlistu prvního březnového vysílání jsou tentokrát nové skladby v podání Bootsyho Collinse, kapely The Dip přicházející s novým albem Sticking With It, nebo singly z chystaných alb Trombona Shortyho nebo Red Hot Chilli Peppers. Pravidelná rubrika Groove Window představila prostřednictvím ukázek z jejich čtvrté studiové desky Round The Corner australské uskupení Kerbside Collection.

Vysílání jsme odstartovali jednou klasikou, která díky OPOLOPOvu zásahu dostala zbrusu nový kabát. Nejde o nic menšího, než Dextera Wansela a jeho život na Marsu!

Skladbu Bootsyho Collinse – Club Funkateers, můžete tentokrát vidět v klipu předělanou do nové, nazvané Hip Hop Lollipop kde ostuje Fantaazma a Victor Wooten.

Třetí studiovou desku Sticking With It mají venku The Dip a přilnout se k ní můžete třeba na jejich Bandcamp profilu, kde ji je možné nejenom si poslechnout, ale i její autory podpořit:

Trombone Shorty vydává 29. dubna po pěti letech novou desku. Bude se jmenovat Lifted a prvním singlem z ní je skladba Come Back, ke které je venku i tento ↓ klip.

Pravidelná rubrika Groove Window představila prostřednictvím ukázek z jejich čtvrté studiové desky Round The Corner australské uskupení Kerbside Collection.

Red Hot Chili Peppers vydávají 1. dubna desku Unlimited Love a ve vysílání jste měli možnost slyšet druhý single z ní – skladbu Poster Child. Klip k ní je zde: