GRUNDFUNK @ ČRo Radio Wave

Kdy:6. 6. 2021
Médium:ČRo Radio Wave
Typ:Radio
Čas:21:00
Web:http://www.rozhl.as/grundfunk
GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 6.6.2021

Podcast

První červnové vysílání letošního roku přineslo spoustu singlových novinek, ale neodpustili jsme si ani klasiku. Z éteru se tak přihlásili o slovo Dr Parker, Average White Band, The Motet, Jarrod Lawson, Prince, Philip Lassiter nebo 7krát3.

B. Bravo chystá na letošní podzim novou desku a prvním singlem z ní je skladba Lifted (What U Waiting 4).

Čtvrtým singlem z chystané debutové desky zpěvačky Heleny May je skladba Sometimes. A stejně jako u třech předchozích, i tento single má svou vizualizaci v podobě klipu.

Pravidelná rubrika Groove Window dnes představila kapelu Used To Be A Sofa.

7krát3 minulý víkend uspěl jako interpret roku v Cenách Anděl a zároveň v rámci ceremoniálu předávání předvedl nový song Bleju vibe, který se záhy objevil v distribuci i ve studiové verzi a tak zazněl i u nás. Tady jej máte v podobě pro Andělské ceny.

1. října se dočkáme nové desky Celebration od švédských M-Rock & Wefunky band, kterou předznamenává single Tenderness s hostující Johannou Hjort, jehož mix (a prý později i remix) obstaral Opolopo.