GRUNDFUNK @ ČRo Radio Wave

Kdy:24. 1. 2021
Médium:ČRo Radio Wave
Typ:Radio
Čas:21:00
Web:http://www.rozhl.as/grundfunk
GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 24.1.2021

Podcast

Luxury Soul Family v Grundfunku

Představujeme kompilaci Luxury Soul Family z portfolia Expansion Records, na které najdete výběr zajímavých skladeb z loňského roku, a vedle toho se do playlistu dostaly také singlové novinky od Kraak & Smaak, Raquel Rodriguez, Cory Wong & The Wongnotes nebo Heleny May. Pravidelná rubrika Groove Window pak ukázkami z loňské desky Black Gold představuje saxofonistu a multiinstrumentalistu, který si říká Saxappeal.

O víkendu navíc dorazila jedna smutná zpráva – opustil nás Phil Asher, DJ a producent, kterého jste z našeho éteru mohli znát díky deskám Nathana Hainese nebo projektu Restless Soul, a proto jsme na něj ve vysílání museli zavzpomínat.

Začali jsme dnes tímhle remixem skladby Naked od Kraak & Smaak.

První naše téma se urodilo před více než dvěma lety, kdy Raquel Rodriguez sdílela se světem tuhle fotku. Byla tenkrát u…

Zveřejnil(a) Grundfunk dne Neděle 24. ledna 2021

Cory Wong jede spanilou jízdu za svým chystaným albem Cory Wong & The Wongnotes, které vyjde 5. února – každý pátek zveřejňuje jednu epizodu ze stejnojmenné show, která zároveň uvádí i jeden ze singlů ze zmíněného alba. Tento pátek padla volba na skladbu United s hostujícím Antwaun Stanleym. Celou “show” najdete tu:

Helena May chystá na letošní rok svou debutovou desku, z níž tento týden vypustila první ukázku (z celkem 5 chystaných singlů) – skladbu Diamond 101, navíc doprovázenou videoklipem. Tak na něj mrkněte.

Představili jsme si kompilaci Luxury Soul Family z portfolia Expansion Records, na které najdete výběr zajímavých skladeb z loňského roku. S pár výjimkami. Všech 35 skladeb najdete k poslechu tu:

Skladbu "radio" od Deborah Bond Music, kterou jsme vám právě hráli, zatím nikde na internetu nenajdete. Vyjde totiž až v…

Zveřejnil(a) Grundfunk dne Neděle 24. ledna 2021

Pomocí ukázek z loňské desky Black Gold jsme si představili saxofonistu (ale spíše multiinstrumentalistu), který si říká Saxappeal. Více o něm najdete na jeho stránkách zde:

https://saxappealmusic.com/

A celé jeho aktuální album si poslechněte tu ↓

5. března vyjde už 3. studiová deska Baby, I’m Hollywood zpěvačce Judith Hill, jež v pátek vypustila z tohoto alba již druhou ukázku, titulní skladbu celé desky. Klip k ní najdete zde:

O víkendu dorazila jedna smutná zpráva – opustil nás Phil Asher, DJ a producent, kterého jste z našeho éteru mohli znát…

Zveřejnil(a) Grundfunk dne Neděle 24. ledna 2021

Krátce jsme představili projekt Th1rt3en (Channel th1rt3en), za kterým stojí Pharoahe Monch, Marcus Machado a Daru…

Zveřejnil(a) Grundfunk dne Neděle 24. ledna 2021