GRUNDFUNK @ ČRo Radio Wave

Kdy:3. 1. 2021
Médium:ČRo Radio Wave
Typ:Radio
Čas:21:00
Web:http://www.rozhl.as/grundfunk
GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 3.1.2021

Podcast

Grundfunk vyhlíží nová alba roku 2021

Jak už se stalo milou tradicí, první novoroční vysílání Grundfunku se věnuje očekávaným deskám a tak jsou v playlistu interpreti, kteří vydají tento rok něco nového. Mezi novinky roku 2021 patří remix skladby Was That All It Was, původně od Full Flava s Carleen Anderson, který udělali Micky More & Andy Tee. Nové album chystají i Mamas Gun nebo MF Robots a JD73 letos v dubnu vydá debutovou desku Pyramid svého projektu JD73’s ElecTrio.  DJ Maceo a Viktor Mašát Vám přejí pěkný poslech a šťastný a veselý rok 2021!

Úvod obstaral OPOLOPO s remixem skladby Deeper Love britských Stone Foundation a Paul Wellera.

Micky More & Andy Tee si konečně založili společnou fanpage, na kterou určitě neváhejte zavítat, pokud máte rádi jejich produkci tak, jako my. Jejich nejnovější počin původně od Full Flava a Carleen Anderson – Was That All It Was na Dôme Records spatřil světlo světa první letošní den!

Orelien P.A.R.I.S má venku novou věc I’m Yours, která v našem dnešním pořadu nemohla chybět – navíc když zavítáte na odkaz níže, tak je tam volně ke stažení. A v plné kvalitě!

Jellybean Johnson vydal loni konečně desku s The Jellybean Johnson Experience Get Experienced, kterou nenajdete ani na…

Zveřejnil(a) Grundfunk dne Neděle 3. ledna 2021

Mamas Gun letos chtějí navázat na jejich poslední počin, album Golden Days. Než se tak ale stane, můžete si je dát 28. ledna naživo. Opět půjde o koncert, kde všech pět muzikantů je na jiném místě v rámci Velké Británie a dohromady poráží lagování internetového připojení. Tentokrát v plnohodnotném koncertě.

Daniel Cloud snad letos konečně vydá debutovou desku Knight Walker. A s návratem na hudební scénu bychom se měli dočkat i u Alice Russell. Tak si je pojďme dát “společně”..

JD73 letos v dubnu vydá debutovou desku Pyramid svého projektu JD73’s ElecTrio. Její limitovanou edici na vinylu můžete spolu s ukázkami ochutnat již nyní zde ↓

Zveřejnil(a) Grundfunk dne Neděle 3. ledna 2021

Rozloučili jsme se studiovou verzí téhle ↓ nádhery od Alice Russell, od níž letos také očekáváme nové věci! (y)

Zveřejnil(a) Grundfunk dne Neděle 3. ledna 2021