GRUNDFUNK @ ČRo Radio Wave

Kdy:20. 12. 2020
Médium:ČRo Radio Wave
Typ:Radio
Čas:21:00
Web:http://www.rozhl.as/grundfunk
GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 20.12.2020

Podcast

 

Poslední předvánoční vysílání Grundfunku je tady a s ním i první várka vánočních skladeb, opepřená dnes i country funkem. Na vánoční párty nás vemou The New Power Generation, Ida Nielsen letos předělala svou klasiku You Can’t Fake The Funk do vánoční podoby a s vánoční skladbou přichází například i Jacob Collier. Pravidelná rubrika Groove Window představila uskupení Amrod Band, spolupracovníky Freda Wesleyho, Pee Wee Ellise a Maceo Parkera. DJ Maceo a Viktor Mašát přejí příjemný groovy poslech a pěkné svátky.

Představili jsme si album PeteStrumentals 3 od Pete Rocka a uskupení Soul Brothers, které tvoří mj. Daru Jones, MonoNeon a Marcus Machado.

Pravidelná rubrika Groove Window představila uskupení Amrod Band, mj. spolupracovníky Freda Wesleyho, Pee Wee Ellise a Maceo Parkera.

Zveřejnil(a) Grundfunk dne Neděle 20. prosince 2020

A přesouváme se společně na vánoční párty! Tu nám zařídí The New Power Generation

Ida Nielsen letos předělala svou klasiku You Can’t Fake The Funk do vánoční podoby a takhle to dopadlo ↓

V roce 2017 jsme Gregerse ještě neznali, takže jeho sváteční song Stranded (In The Snow) zařazujeme až letos.

Dva roky staré album Christmas with PJ Morton dostalo upgrade na deluxe edici, kterou si celou můžete poslechnout třeba tu:

Prožít hezké svátky můžete i s desítkami různých Jacob Collierů, není problém – stačí si pustit jeho letošní vánoční song. ????

Frank McComb se pustil do nelehkého úkolu nikoliv jen natočit vánoční píseň, ale i takovou platnou pro rok 2020. Zda se mu to povedlo můžete posoudit níže. Každopádně mu v tom asistoval na flétnu NAJEE, všechno ostatní obstaral Frank.

Rozlučku s dnešním Grundfunkem obstaral Al Green s jeho coverem Before The Next Teardrop Falls. Po svátcích na slyšenou!

???? Aktuální vysílání a s ním i první várka vánočních skladeb, opepřená také country funkem….

Zveřejnil(a) Grundfunk dne Čtvrtek 24. prosince 2020