GRUNDFUNK @ ČRo Radio Wave

Kdy:6. 12. 2020
Médium:ČRo Radio Wave
Typ:Radio
Čas:21:00
Web:http://www.rozhl.as/grundfunk
GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 6.12.2020

Podcast

Music from The Hang od Briana Culbertsona v Grundfunku
V playlistu aktuálního vysílání byl mimo jiné projekt North N South, The Allergies s novým singlem Jumping Off nebo výběrovka z labelu Big Crown Records, který otevírá své trezory a věnuje se uskupení Lee Fields & The Expressions.
Brian Culbertson od května pravidelně každý pátek vysílá pořad The Hang, v rámci kterého se pochopitelně také hraje hudba. V tomto týdnu nejenom premiéroval 30. díl, ale také vydal CD věnované právě tomuto pořadu. A nakonec pravidelná rubrika Groove Window, která tentokrát představila eponymním debutem americkou zpěvačku Carly Johnson.

Dnešní start obstarala novinka projektu North N South (Sulene Fleming, Francis Hylton) s hostující Vanessa Haynes Sweet Love.

Dále byl v playlistu nejnovější remix od OPOLOPO (skladby Sometimes dua Steven Stone a Pete Simpson), jehož dávná návštěva v pražském CROSS][CLUB – officiall je nyní ke shlédnutí.

The Allergies mají venku nový single Jumping Off!

Tuxedo vydávají v Japonsku pod Tower Records best ofku a k ní vychází (pro celý svět) i nový single Doin’ My Best ↓

Zvali jsme vás na 11. prosince na největší event následujícího týdne a dost možná celého prosince – Victory Show On…

Zveřejnil(a) Grundfunk dne Neděle 6. prosince 2020

Další z řady singlů kapely Water Seed je tu – Redline, podobně jako jeho letošní předchůdci, má klip ve známém vizuálu.

Zveřejnil(a) Grundfunk dne Neděle 6. prosince 2020

Brian Culbertson Official od května pravidelně každý pátek pořádá cca hodinu dlouhý pořad The Hang, v rámci kterého…

Zveřejnil(a) Grundfunk dne Neděle 6. prosince 2020

Label Big Crown Records otevírá své trezory a v prvním takovémto vhledu do nevydaných věcí se věnuje uskupení Lee Fields & The Expressions. Na desce najdete písně, které se nevešly na poslední dvě desky Special Night & It Rains Love.

Pravidelná rubrika Groove Window představila pomocí eponymního debutu zpěvačku Carly Johnson. Probojovat se k němu nebylo lehké – vznikalo 4 roky a to už je tato dáma na scéně daleko déle. Ale je tu a vy si jej můžete poslechnout a případně tuto sympatickou debutantku podpořit tu ↓