GRUNDFUNK @ ČRo Radio Wave

Kdy:22. 11. 2020
Médium:ČRo Radio Wave
Typ:Radio
Čas:21:00
Web:http://www.rozhl.as/grundfunk
GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 22.11.2020

Podcast

Do playlistu dalšího vydání nenapadalo listí, ale spousta funksoulových novinek. Abi Flynn má venku již třetí singl Storm Before The Calm, Reel People vydali EP Dancing On The Moon, Mamas Gun vydávají 4 trackové EP The Tin Pan Sessions z živáků, kterými na jaře zbořili hranice internetu a také The Tibbs přicházejí s novou studiovou deskou Another Shot Fired. I Judith Hill oznámila na 12. února příštího roku vydání nového alba Baby, I’m Hollywood a už nyní k němu vypustila první single Americana, který jsme na vás také vypustili.

Dnešní vysílání jsme zahájili The Reflexovou revizí klasiky od Shuya Okino a Navasha Daya Still In Love. Není to ale jediný remix, který letos vyšel, tak prověřte i ty ostatní. Třeba tu:

Abi Flynn má venku už 3. single Storm Before The Calm a v našem vysílání nemohl chybět – příští týden se dočká i klipu, který vám záhy nasdílíme.

Reel People mají venku EP Dancing On The Moon a tahle ↓ pecka vám teď zněla v našem vysílání. EP najdete k poslechu a případné podpoře třeba tu:

https://artistreelpeople.bandcamp.com/…/dancing-on-the…

Zveřejnil(a) Grundfunk dne Neděle 22. listopadu 2020

Příběhy pštrosa má na svědomí Adrian Hibbs – a to na svém nejnovějším EP, které vydal začátkem listopadu. Konečně – teasoval jej totiž už hodně dlouho. Tady jej najdete v celé své kráse ↓

Mamas Gun vydávají 4 trackové EP The Tin Pan Sessions z živáků, kterými na jaře zbořili hranice internetu. Vznikly totiž způsobem, který nikdo jiný zatím neumí – všichni muzikanti při jejich vzniku byli na různých místech Velké Británie. EP seženete tu: https://slinky.to/TinPanSessions

Judith Hill oznámila na 12. února příštího roku vydání alba Baby, I’m Hollywood a už nyní k němu vypustila první single Americana. Včetně klipu. Mrkněte na něj.

The Tibbs mají venku druhou studiovou desku Another Shot Fired, ve vysílání vám zazněla její úvodní skladba, vy si ji ale můžete vychutnat celou a kapelu případně podpořit tu:

A rovněž druhou studiovou desku – nazvanou An Ode To Escapism – mají i Ghost Funk Orchestra. Tu najdete k poslechu a podpoře tu ↓

Tank and the Bangas mají po loňské druhé studiové desce tentokrát venku EP Friend Goals plné, jak jeho název napovídá, jejich přátel z muzikantské rodiny. K poslechu jej najdete tu:
https://tankandthebangas.lnk.to/friendgoalsID
a tady je pak nejnovější klip na skladbu To Be Real ↓

Water Seed nás v době pandemie zásobují singly, ke kterým natáčí i vizuály ze zahrady. Posledním z těchto singlů je skladba Danger.

Zveřejnil(a) Grundfunk dne Neděle 22. listopadu 2020

????

Zveřejnil(a) Grundfunk dne Úterý 24. listopadu 2020