GRUNDFUNK @ ČRo Radio Wave

Kdy:14. 6. 2020
Médium:ČRo Radio Wave
Typ:Radio
Čas:21:00
Web:http://www.rozhl.as/grundfunk
GRUNDFUNK-LOGO-300x248

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 14.6.2020

Podcast

Incognito special

Celé vysílání bylo věnováno čtyřiceti letům historie kapely Incognito. Mohli jste tak slyšet členy kapely a muzikanty z jejich nejbližšího okolí, mluvit o svých nejoblíbenějších skladbách.

Pořad zprodukoval Martin Kovačič, náš kolega ze slovenské redakce radia SBS Australia, ve spolupráci s leadrem kapely Blueym a o komentář se postarala moderátorka Zuzana Kovačič. Hudbu do vysílání vybrali a uvádí: Jean-Paul “Bluey” Maunick, zpěvačka Joy Rose, percusionista João Caetano, zpěvačka Valerie Etienne, producent a multiinstrumentalista Ski Oakenfull, zpěvačka Roberta Jentile, klávesák Tom O’Grady (Resolution 88), zpěvačka Vanessa Haynes, brazilský muzikant a producent Ed Motta, Matt Cooper, vedoucí dechové sekce Sid Gauld, zpěvačka Maysa Leak, bubeník Francesco Mendolia, kytarista Francisco Sales, Daniel Maunick, Imaani, saxofonista Najee, Gail Evans a zpěváci Tony Momrelle, Mo Brandis a Mario Biondi.