GRUNDFUNK

Kdy:13. 11. 2005
Médium:DFR Radio
Typ:Internet
Čas:20:00
Web:http://www.dfr-radio.com

hostem pořadu MICHAEL V. /J.A.R./

premiera

Tímto pořadem
Vás budou provázet redaktoři serveru Groove on.cz, pomocníky nám budou
přizvaní hosté . Cílem tohoto pořadu je přiblížit posluchačům hudbu, o
které píšeme i nepíšeme , která nás zaujala a která by možná mohla
zaujmout i Vás, přesto je většinou rádií spíše ignorována a odsunována
na vedlejší kolej. Touto hudbou máme na mysli – funk, soul, breakbeat,
groove, garage, latino a spoustu dalších směrů současné i minulé
taneční a elektronické hudby.

2005_05_01_grundfunk.jpgKvalitních
zahraničních i českých kapel věnujících se této produkci je dost, ale
díky zoufalé situaci v českém éteru, je až na pár vyjímek však slyšíte
málokdy. Proto je zde GRUNDFUNK aby Vám každou neděli přinesl vyváženou
dávku našlápnuté muziky, představil nové kapely, alba a upozornil na
zajímavé koncerty.

Tím nejrozjetějším hostem a nejupovídanějším spolumoderátorem Grundfunku, je bezesporu Michael Ví , který přijal pozvání a Vy se možná rozhodně nudit nebudete .

2005_11_13_michael_v.jpgOsobnost Vrtulníka Majkla Ví nejlépe srovnáme s hrdým starověkým válečníkem, řídícím moderní tank, jinak ho prostě nesrovnáte! Tato bývalá zakuklená funky-lesba prožívá s J.A.R. okamžiky štěstí, které jsou skutečně vrcholně neuchopitelné…v kuloárech se proslýchá jeho záliba v opájení se čímkoli.Někdy jde a jindy nejde, je mistrem mentální akrobacie! Prozradil o něm web domovské kapely J.A.R

Mrkli jsme se trochu do historie , současnosti i budoucnosti tohoto tuzemského,velmi oblíbeného hudebního tělesa . Ale nejen J.A.R.em Michael Ví je živ a tak probereme i jeho zbrusu nové DVD , které je právě dolisováno BOŽÍ SHOW ON DVD.

´BOŽÍ SHOW na DVD je dalším (již čtvrtým) pozoruhodným video-výdobytkem známého DJ, rozhlasového i televizního moderátora, komediálního herce a zpěváka skupiny J.A.R.
Vrtulníka Michaela Ví. Poté, co byl tento člověk (stále úspěšně sloužící ve službách drzosti a cynismu) kdysi televizní hvězdou, pak i leta ´svištěl na draku´ (podobně jako Pergnerová) až totálně zbankrotoval a natočil svůj první krátký hraný film o sobě, příznačně nazvaný GENius, se k vám nyní vrací se svou novou televizní perverzí, kde už tentokráte neztrapňuje jen sám sebe, ale i své blízké kolegy a kamarády a lidské plemeno vůbec. Pokud tedy nemáte v chalupě orchestrion, zkuste tohle DVD, neb vás jistě přivede na jiné myšlenky…´ (M.Viktořík)

2005_11_13_predek_nahled.jpgHrají: J.Hanušová, Z.Srstka, M.Šubrtová, Michael V., M.Dejdar, D.Bárta,O.Klempíř, D.Zeman, M.Vokáč, D.Rozvald, J.Hanuš a mnozí další…
Kamera: V.Kopecký a P.Řebíček
Runway režie a střih: V.Forst
Produkce: J.Nejedlý, V.Mitáš, D.Rozvald, Michael V.
Námět, scénář a režie: Michael V.

Pokud by jste měli Michaela Ví málo, můžete každé všední ráno ladit Boží show FM . BOŽÍ SHOW FM je svižná radiosketch zábavička, která si dělá prdel ze všech předchozích i momentálních ranních show. Dělá to pestrým přehledem osob, které jsme už někde někdy slyšeli.


premiera :
neděle od 20 hod.

repriza :
čtvrtek od 14 hod

sobota od 13 hodin