GRUNDFUNK

Kdy:31. 7. 2005
Médium:DFR Radio
Typ:Internet
Čas:20:00
Web:http://www.dfr-radio.com

Barabass and the happy few / Norway

Mikuláš a Barabass Vás zvou na guláš :) )

Tímto pořadem Vás budou provázet redaktoři serveru Groove on.cz, pomocníky nám budou přizvaní hosté . Cílem tohoto pořadu je přiblížit posluchačům hudbu, o které píšeme i nepíšeme , která nás zaujala a která by možná mohla zaujmout i Vás, přesto je většinou rádií spíše ignorována a odsunována na vedlejší kolej. Touto hudbou máme na mysli – funk, soul, breakbeat, groove, garage, latino a spoustu dalších směrů současné i minulé taneční a elektronické hudby.

2005_05_01_grundfunk.jpgKvalitních zahraničních i českých kapel věnujících se této produkci je dost, ale díky zoufalé situaci v českém éteru, je až na pár vyjímek však slyšíte málokdy. Proto je zde GRUNDFUNK aby Vám každou neděli přinesl vyváženou dávku našlápnuté muziky, představil nové kapely, alba a upozornil na zajímavé koncerty.

2005_07_31_b_and_happyfew_band.jpgHallo to all norwegian heads a také ahoj všichni, tentokráte přichází do našeho svobodného pořadu umělec Barabáš zpovídaný všechytrolínem Mikulášem, ke slyšení jsou záznamy Barabášových setů, Mikulášových keců a společných seků!
Ch-ch-check it out, norwegian music and wider scene, introduction of Bergen city a
Barabass and the happy few music band!Skor! Cheers?

Tak v neděli od 20 hod středoevropského času!


repríza pořadu :

Úterý od 16:00 hod SEČ
Ze středy na čtvrtek od 00:00 hod SEČ
Čtvrtek od 09:00 hod SEČ


poslech radia

128 kB/s

64 kB/s

32 kb/s