INCOGNITO – Adventures in Black Sunshine

Není zřejmě od věci název této formace INCOGNITO, která pochází z Británie a o které se příliš nemluví. Jen stěží je naleznete na titulní stránce nějakého magazínu a pokud máte zrovna příležitost navštívit jejich koncert neváhejte.

2004_10_12_Incognito___Maysa.jpgLetos to je 25 let co se zakladatel Jean Paul /Bluey/ Maunick , vydal na své putování za černým slunčním svitem, které jak sám řekl považuje za zdroj veškeré své inspirace.

Spolu sním vydal 26.června 2004 stejnojmenné studiové album v pořadí již desáté.Pokud tuto formaci znáte překvapí vás opět nový hlas, patřící jazz-soulové zpěvačce MAYSA LEAK z Baltimoru, která na této desce participovala nejen svým vynikajícím hlasem,ale podílela se i na tvorbě textů a to hned v 7 skladbách z celkových 14, které se na  tomto albu nacházejí.Pokud se vám se vám podaří sehnat jeden kousek určený pro distribuci v Japonsku budete obdařeni ještě patnáctým bonusovým trackem "All I want is you", avšak za tuto kuriozitu budete muset zaplatit bezmála 30 USD.

Dle mého názoru není namístě se k tomuto dalšímu skvělému počinu tohoto acidjazzového
pana skladatele nějak dál vyjadřovat proto vám dopručuji navštívit první koncert u nás,který se koná 23.10.2004, kde jinde než v Lucerně a to ve 20 hodin. Lupen vás přijde na 495 kaček a neváhal bych !

Přeji příjemný poslech

www.incognito.org.uk