Grundfunk vypustil Silk Sonic

GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 14.11.2021

Podcast

Pochopitelně v našem vysílání nesměl chybět jasný adept na desku roku v kategorii “co si všichni zamilují”.

Úvod obstarala další ukázka z remixové desky The Invicta Remixes letošního projektu STR4TA dua Gilles Peterson a Bluey. V digitální podobě ji už máte venku, ale pokud si ji chcete pořídít na audiokazetě, tak si ještě počkáte do 3. prosince.

Nutno přiznat, že duo Anderson .Paak a Bruno Mars (s přispěním Bootsy Collinse) opravdu přišlo na albu An Evening With Silk Sonic s dokonalým materiálem, jehož dokonalost je největší devizou, ale i jistou zkázou. Tou tedy v případě, že jste u těchto talentovaných muzikantů doufali v jakoukoliv progresi. Tady ji nenajdete. Jen čirou radost z hudby i umění bezchybně využít již několikrát v minulosti užité “výherní postupy”. Ale na jejich vystoupení na GRAMMYs se těšíme – né, že né.

Éterem také prolétla první ukázka z druhé studiové desky The Power Inside (chystané na leden příštího roku) producenta a muzikanta Andy Richardsona z jeho projektu Sunwalker. Single Dinosaur vychází příští pátek, ale už tento týden byl k němu vydán tento klip:

Španělské kapele The Excitements vyšlo nedávno album Keepin’ On, tak jsme jednou ukázkou z něj přispěli do našeho playlistu. A pokud toužíte jej slyšet celé, pak zamiřte třeba sem:

Rhonda Smith se po dlouhých 15 letech od vydání zatím jejího posledního alba RS2 vrací se singlem, který se věnuje někomu, kdo už se nevrátí. My se s dalším Grundfunkem vrátíme už za týden, nebojte ????