Grundfunk přináší přehlídku očekávaných alb roku 2022

GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 2.1.2022

Podcast

Rok 2022 je tady a s ním i další Grundfunk, který se tentokrát zaměřil na interprety o kterých si myslíme, že letos vydají nové album. Tak pojďme na to, zde je pár vybraných a v záznamu všichni.

Letos nás čeká debutová deska dvojice Shrizz N Maze nazvaná Dope Frequency. A jak to na ní bude vypadat se dozvíte z tohoto videa.

I druhý single Nagu z debutové desky, kterou chystá na květen vydat Sam Redmore, jsme museli nechat prolétnout éterem. Těšíme se moc!

Návrat osmdesátkové kapely Dynasty po 33 letech, obstaral poslední den loňského roku. Nádherné dvě ukázky z nové tvorby pro ně masteroval B. Bravo. Těšíme se na víc!

Nové desky Joss Stone Never Forget My Love se prý dočkáme už brzy, tedy někdy začátkem roku. Tak si z ní dejte titulní skladbu.

Pravidelná rubrika Groove Window představila zpěvačku Lady Wray, jejíž následující deska Piece Of Me vyjde již koncem ledna. Do té doby si dejte třeba její předchozí album Queen Alone ↓

K vydání se také chystá sedmipalcový vinyl předělávek Gregoryho Portera – Liquid Spirit a Hey Laura v podání Annamária d’ Almeida & Její Kapela - skladby Řeka a Když láska bolí, které vydává Memory Records Prague.

A nakonec Reel People, kteří měli vydat novou desku LOVE2 již vloni v létě. Tak snad to klapne letos. Mezitím si můžete dát jejich loňskou edici remixů, které dali v posledních letech dohromady.