Grundfunk představil spojení Dana Bárty s Rozhlasovým Big Bandem Gustava Broma

GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 7.11.2021

Podcast

 

K tomu jsme nadělili další várku groovy novinek a do playlistu se tak dostali například STR4TA s remixem skladby Aspects, INCOGNITO se singlem Feels So Good feat. Maysa z chystané výběrovky, nebo DIANA ROSS se skladbou I Still Believe pocházející z její nové studiové desky Thank You.

Tentokrát jsme odstartovali remixem skladby Method Funk od M-Rocka a jeho Wefunky Bandu, který pro ně přetavil do povedeného remixu Opolopo.

Cory Wong si s kapelou mohl zahrát v legendárním Paisley Parku a naštěstí nás o takto vzniklou session neochudil, takže si ji můžeme užít všichni třeba tu ↓

A tady se podívejte na video ke skladbě Dean Town, natočené v rámci zmiňované The Paisley Park Session:

Multiinstrumentalisté Shawn Lee a Nichol Thomson spojili síly a vytvořili album Studio City pod značkou The Superhighway Band. A prostřednictvím dvou ukázek z něj jsme si je představili v pravidelné rubrice Groove Window. S celou deskou se můžete seznámit a kapelu podpořit tu ↓

Rozloučili jsme se prostřednictvím ukázky z výběrového dvojalba Gregoryho Portera Still Rising – The Collection, na kterém je průřez jeho dosavadní kariérou, pár novinek i spousta duetů a spoluprací, na kterých v posledních letech pracoval. Celé album můžete poslouchat třeba tady: