Grundfunk představil nové album Kyoto Jazz Massive

GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 9.1.2022

Podcast

Dva dny před Štědrým dnem se dočkali všichni fanoušci uskupení Kyoto Jazz Massive, vyšlo jim totiž druhé studiové album Message From A New Dawn a pod drobnohled se dostal i MonoNeon, který vydává novinku pod názvem Put on Earth for You. Groovy!

28. ledna se dočkáme nového sedmipalce od Daytonera. Bude obsahovat singly Time a Keep It Moving.

Řeč byla také o rok staré kompilaci Dancefloor Weaponz vol.1 francouzského uskupení DJů a producentů, které si říká Funky French League. Postupně si představíme i navazující části téhle řady.

Dva dny před Štědrým dnem se dočkali všichni fanoušci Kyoto Jazz Massive – vyšlo jim totiž druhé studiové album Message From A New Dawn a my se k němu tak probojovali až nyní, po vánočním speciálu a také prvním lednovém vysílání, věnujícímu se prognózám na rok 2022.

Co by to bylo za první lednový týden bez toho, aby nevyšlo nové album primárně baskytaristy, ale na svých albech i multiinstrumentalisty a zpěváka MonoNeona? No byl by to divný první týden roku a letos se toho nemusíme obávat, album Put On Earth For You je totiž od pondělí venku!

Tady je animované video k titulní skladbě Put On Earth For You:

Pravidelná rubrika Groove Window představila uskupení Kin Chi Kat. V roce 2020 vydalI zatím svou jedinou desku Never Cry in Front of Mexicans (kterou si celou můžete poslechnout tu ↓). Ve vysílání jsme zahráli jednu ukázku z ní a také aktuální single Seduction, jehož vydání nás čeká 11. února letošního roku.

Éterem nám proběhly i tři ukázky z tohohle večírku, na který si Family Company pozvali velkou řadu hostů v čele s Corym Henrym, Judith Hill, Nikkou Costa, Raquel Rodriguez, Swatkinsem a spoustou dalších. Podívejte se na záznam, jak jim to šlape ↓.

Jednou ukázkou jsme zavítali i do trezoru Vulfpecků, kde se vylouplo spoustu skladeb, které za ty roky jejich tvorby přinesl jako možné ke zpracování Cory Wong. A protože se teď u Vulfpecků věnují právě vaultové tvorbě, vzniklo album Wong’s Cafe jako jedno z těchto trezorových.