Grundfunk pozval Yvonne Sanchez

na pokec a poslech ukázek z její nové desky!

Radio Wave : 100,7 FM // do 31.8.2008 // DVB-T – Praha, Brno, Ostrava, Ústí nad Labem a Domažlicko // DVB-S Astra 23,5´CS link //online WAVE.CZ

Tradiční migrénou bohů Vás provedou v neděli od 20 hodin na Radiu Wave, funkatýři Dj Maceo a Viktor Mašát. Těšte se na funk, soul, breaky, groove, latino a nejchytřejší řeči.

yvonne_sanchez.jpgZačátek školního roku se neúprosně blíží a s ním je letos spojena jedna z důležitých událostí letošního hudebního kalendáře.
1. září nejenomže usednou školáci do svých škamen, ale na pultech hudebních obchodů se po 6 letech objeví nové CD zpěvačky Yvonne Sanchez nazvané My Garden. A protože je to pro nás velká událost, nemohli jsme si nechat ujít příležitost pozvat si Yvonne k nám do studia a popovídat si s ní.
To ale není všechno – vzhledem k tomu, že vydání desky je už za dveřmi, budete mít jedinečnou příležitost udělat si o My Garden obrázek sami. Pustíme Vám totiž z ní pár reprezentativních kousků!

V Groove Window se tentokrát obšírněji zaměříme na chystaný svátek (nejen!) všech hip hopových fandů u nás. Blíží se nám totiž hvězdami přetékající Hip Hop Kemp a nám tak nezbývá, než na něj řádně navnadit a pozvat. A to je vše. Ne, vlastně není, ono toho je totiž mnohem víc.

Tak tedy v neděli od 20 hodin s DJ Maceem, Viktorem Mašátem a naším exklusivním hostem Yvonne Sanchez!

foto : Metancity.com