Grundfunk pozval na festival Jazz Open Ostrava

GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 29.8.2021

Podcast

Grundfunk pozval na festival Jazz Open Ostrava
V roce 2014 se poprvé objevil v našem playlistu a od té doby ho pravidelně hrajeme. Řeč je o Philipu Lassiterovi, který zavítá ve čtvrtek 9.září poprvé koncertovat do naší země.

Cimafunk si představíme určitě někdy v pravidelné rubrice Groove Window. Pro dnešek tak pro vás máme spolupráci s Georgem Clintonem ve skladbě Funk Aspirin, kterou produkoval Jack Splash.

Britské duo multiinstrumentalistů a producentů vystupujících pod názvem Jungle, které zavítalo v roce 2019 na Metronome Prague festival, má venku svou třetí studiovou desku Loving In Stereo. Poslechnout si ji můžete třeba tady:

Philip Lassiter zavítá ve čtvrtek 9. září poprvé do naší země. Jeho koncertní premiéra se odehraje na festivalu Jazz Open Ostrava 2021 a tak jsme mu věnovali prostor, který si určitě zaslouží. Zahráli jsme z jeho autorských desek a došlo i na spolupráce s ostatními muzikanty.

Pravidelná rubrika Groove Window tentokrát představila prostřednictvím ukázek z desky Alive – zpěváka, saxofonistu a producenta (a jeho nejnovější projekt) Jay Nemor Electrified.

Desky The Luxury Of Time jsme se asi mohli dočkat už loni, ale znáte to – pandemie, a tak. Holt jsme si museli na druhé album britských The Fontanas počkat, ale již 17. září ji máme venku!

Playlist dílu najdete tady: https://www.groove-on.cz/grundfunk/playlists/playlist-grundfunk-29-8-2021/