Freedom On Sale v Grundfunku

GRUNDFUNK LOGO

RADIO WAVE – Digitální stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače. Vysíláme v DAB+, DVB-T2, kabelové televizi, na satelitu, v IPTV a na internetu.

vysíláno 8.11.2020

Podcast

Freedom On Sale v Grundfunku

Monkey Business si k dvacátému výročí kapely nadělili desátou studiovou desku Freedom On Sale, kterou jsme vám rádi představili. Do playlistu se dostala také celá řada novinek, například druhý singl Mother Funkin’ Robots od MF Robots, nová skladba 22:22 od Marty Ren, Flevans se singlovou novinkou Fade, nebo Myles Sanko s druhým singlem Rainbow In Your Cloud z desky Memories Of Love, jejíž vydání se chystá na 12. března příštího roku a pravidelná rubrika Groove Window představila pomocí jejich čtvrté studiové desky kalifornské trio DW3.

Druhý single z na příští rok chystané druhé studiové desky Break The Wall kapely MF Robots nám obstaral úvodní povídání, kterým jsme se s vámi dnes přivítali. Tady jej seženete ve všech dostupných verzích:

Po čtyřech letech od vydání debutové desky Stop Look Listen se Marta Ren osamostatnila od Marta Ren & the Groovelvets a vydala první single nesoucí pouze její jméno. Jmenuje se 22:22 a vydává jej label Record Kicks.

Monkey Business si k dvacátému výročí kapely nadělili desátou studiovou desku. Jmenuje se Freedom On Sale a od pátku je již k sehnání jak v digitále, tak na CD a vinylu. https://wmcz.lnk.to/FreedomOnSale

Na 20. listopadu chystají Reel People vydání EP Dancing On The Moon, z kterého jsme si dnes pustili již druhou ukázku – skladbu If I Was Your Man.

Pomocí jejich 4. studiové a zároveň eponymní desky jsme si v pravidelné rubrice Groove Window představili kalifornské trio DW3. Více o nich najdete na jejich stránkách tu: https://www.dw3music.net/

Myles Sanko má venku druhý single Rainbow In Your Cloud z desky Memories Of Love, jejíž vydání se chystá na 12. března příštího roku. Pokud ale nechcete tak dlouho čekat a zároveň byste rádi podpořili Mylese pravidelněji, tak právě pro vás přichystal svůj Patreon profil, kde si můžete vybrat dle výše příspěvku a patřičných odměn: https://www.patreon.com/mylessanko

Roberta Gentile má venku nový dvojsingle – italskou klasiku Che Male C’è a pak originální anglicky zpívanou Play Me, obě vzniklé v produkci Bluey aka Jean-Paul Maunick. Poslechnout a podpořit můžete zde: