Bootsy Collins – Christmass Is 4 Ever

Vánoce pro Vás nikdy neskončí !!!

Bootsy pojal vánoční pohodu opravdu ve velkém funky stylu.

Nové album se jmenuje Christmass Is 4 Ever a zaručujeme Vám , že kapra při jejim poslechu rozhodně nepřipálíte a bramborovej salát nepřesolíte .

bootsyalbum.jpgBootsy přefunkoval klasické hity vánočního období a k nahrávání tohoto skvostu si pozval několik svých starých přátel.V partě zůčastněných nechybí Snoop Dog , Bobby Womack, Roger Troutman (Zapp), Fred Wesley, Bobby Byrd, MC Danny Ray, a například i bývalí členové Parliament/Funkadelic Blackbyrd McKnight a Bernie Worrell.

Bootsy je ikona P-funku,hrával v kapele Jamese Browna, brázdil turné s Mothersipem George Clintona a podepsal se pořádně tlustou fixou do historie groovy music. "Jingle Belz (aka Jingle bells)", Bootsyho zpěv v "Chestnutz (aka The Christmas Song), repující Snoop Dogg v "Happy Holidaze," skvělá vánoční verze " Be-With-You " a určitě překvapující podání "Silent Night" se skvělou aranží Freda Wesleyho, to je jen pár perel z celkově skvěle nadupané , purpurou a jehličím vonící desky.

Je nejvyšší čas nadělit si tenhle 13-ti trackový stříbrný kotouček pod letošní stromek, následně vzít na "Vánoční večírek " a pořádně to na parketě rozjet. Album vychází na labelu Shout ! Factory

Merry Christmas Baby !!

www.myspace.com/bootzillaproduction