DE PHAZZ @ Lucerna Music Bar, Praha

Kde:Praha
Místo:Lucerna Music Bar
Kdy:25. 9. 2018
Čas:20:00
Web:https://www.facebook.com/events/359927521192684/
de phazz praha

De Phazz roztančí v září Prahu směsicí downtempa, jazzu, latiny, soulu a dalších stylů

V rámci turné, kterým slaví dvacetiny na scéně, vystoupí 25. září v pražském Lucerna Music Baru s výtečnou show seskupení De Phazz, špičkový band kolem německo-rakouského producenta Pita Baumgartnera. Rytmická lehkost latinoamerické hudby, jazzová rafinovanost, soulová naléhavost se tu v downtemppvé frekvenci mísí místy i s prvky trip hopu nebo d’n'b a vytváří tak unikátní lounge sound.
“Necítím se jak skladatel, spíš jako malíř zvuků nebo kolážista.,” říká DJ, producent a autor konceptu Pit Baumgartner a dodává: “Baví mne dávat dohromady v hudbě věci, které k sobě obvykle nepatří. Výsledkem je koláž, hudba která k Tobě přijde, když děláš něco jiného, nechává ti prostor a nemusíš ji vnímat hned jak celek, ale když se do ní zaposloucháš hlouběji, najdeš tam skryté perly…”
V květnu De Phazz vydá nové album s názvem Black White Mono a v září vyrazí na turné k 20. letům na scéně.
O tom, že De Phazz patří nejen k nejfrekventovanějším jménům na všemožných kompilacích lounge, chill a café music, ale i k výtečným živým kapelám se 25. září přesvědčí i pražské publikum. Koncert v Lucerna Music Baru začne ve 21. hodin. Více informací www.dephazz.cz. Vstupenky jsou v prodeji v síti Tickepro.