TM STEVENS & Shocka Zooloo

USA – Heavy Funk/Rock/Soul

PRAHA / LUCERNA MUSIC BAR / 29.10.2006 / 20:00

stevens.jpg
Lucerna Music Bar a MAFO s.r.o. připravili vystoupení jednoho z nejlepších světových muzikantů, černošského baskytaristy a zpěváka jménem T.M.STEVENS a jeho bandu.
Kdo byl na jeho prvním vystoupení v pražském klubu Futurum v roce 2004 nebo v roce 2005 v Lucerna Music Baru, kde hrál s projektem Vibe Music, potvrdí, že se jedná o neopakovatelný zážitek, kdy T.M.STEVENS svými dovednostmi hraní na baskytaru uvedl do oněmělého úžasu všechny přítomné diváky.

Jako předskokané se představí liberecká formace CALATHEA a angličtí SEVEN HEROES
Vystoupení T.M.STEVENS a hosté se uskuteční 29.10.2006 v pražském Lucerna Music Baru.

T.M.STEVENS & band
Sestava :
T.M.Stevens – baskytara & zpěv
Spolupráce s hvězdami např. James Brown, Miles Davis, Joe Cocker, Cindy Lauper, Little Steven, Tina Turner, Billy Joel, Steve Vai atd…
www.tmstevens.com

Michael `Masterblaster` Barnes – kytara & vokály
Spolupráce s umělci např. Vinnie Moore, Rik Emmett (Triumph), Marty Friedman, Michael Manring, John Petrucci (Dream Theater), Trey Anastasio (Phish)
http://michaelbarnes.us.tt/

Garry ´G-Man`Sullivan – bicí & vokály
Bubeník legendárních Cro-mags, spolupráce s B 52´s, Bernie Worell, P-Funk (George Clinton band) atd…http://www.gmanproductionsnyc.us.tt/

T.M.STEVENS je bezesporu legendou světové hudební scény. Před jeho uměním hraní na baskytaru bledne i renomovaný člen LIVING COLOUR Doug Wimbish !! T.M.STEVENS se vyprofiloval nejen jako skvělý baskytarista, ale i jako zpěvák a doprovodný muzikant legend světové hudební scény. Zároveň je i nepřehlédnutelnou personou díky jeho extravagantní image (viz fotografie). T.M. STEVENS vydal se svou skupinou již 6 řadových alb a sedmé vyjde v roce 2006. T.M.STEVENS také produkoval tribute album legendy DEEP PURPLE, nakterém se představili umělci, jako např. Yngwie Malmsteen, Living Colour members, Bernie Worrell z George Clintonovi doprovodné kapely P-Funk atd.

T.M.STEVENS skládal skladby a hrál s umělci jako Joe Cocker, (skladby "Unchain My Heart", "One Night Of Sins", "Nightcalls"), Little Steven (Skladba "Freedom – no compromise"), Tina Turner (Skladba "Foreign Affairs"), Billy Squier (Skladba "Enough Is Enough"), James Brown (Album "Gravity" a zpěv ve skladbě "Living in America"), Billy Joel (Skladba "River Of Dreams") a Steve Vai (několik skladeb na"Sex and Religion" albu). Zároveň T.M.STEVENS započal svou hereckou kariéru, v roce 2001 hrál ve filmu japonského režiséra Masashi Yamamota ´Limousine Driver´, ke kterému zároveň natočil a vydal originální soundtrack. T.M.STEVENS nazývá svou hudbu jako Heavy Metal Funk.

Kromě své vlastní kapely Shocka Zooloo rád vystupuje i s ostatními umělci, v roce 2005 jel evropské turné v rámci projektu Vibe Music s muzikantem Jean Paul Bourelly and bubeníkem doprovodné kapely PRINCE Johnem Blackwellem. Na podzim 2005 obsolvoval asisjské turnés Neil Zaza. T.M.STEVENS je zároveň zakládajícím členem legendární hudební skupiny The Pretenders.

Akce