DFR RADIO

disco, house, RnB, Hip-Hop, Funk

Taneční hudba (disco, house, RnB, Hip-Hop, Funk) formou samostatných tracků, DJ setů, přenosů z klubů a moderovaných pořadů.

2005_04_24_DFR_RADIO_logo.jpg
Významnou součástí programu DFR rádia je spolupráce na výrobě a vysílání pořadů s ostatními pozemními stanicemi. Jsou to slovenská rádia Beta a Frontinus, která si drží ve svém regionu vysokou poslouchanost a italské rádio Company, pokrývající svým signálem severní část Itálie. Dále pak pořady dodávané od předních evropských producentů. Četné kontakty se zahraničními DJi a producenty pak zaručují kvalitní obsah vysílání evropského formátu.

DFR rádio prezetuje taneční hudbu ve všech jejich podobách a pokrývá všechna obdobíjejího vývoje, tzn. od konce 60. let minulého století až do současnosti. Vysílání v síti internet umožňuje celosvětové pokrytí a za dobu svého působení si našlo řadu pravidelných posluchačů v evropských zemích jako jsou Rakousko, Německo, Polsko, Finsko a zejména pak Švýcarsko, Francie a Itálie. Běžnou praxí jsou posluchači ze zemí jako USA, Japonsko, Taiwan, Korea, Hong Kong. Nejvíce posluchačů je ovšem z České republiky a Slovenska, kam se také DFR rádio soustřeďuje.

Ve spolupráci se zmíněným internetovým radiem rozjíždíme nový pořad GRUNDFUNK který se od 1.5.2005 vysílá v premiéře každou neděli od 20:00 do 22:00 hod.

2005_05_01_grundfunk.jpgTímto pořadem Vás budou provázet redaktoři serveru Groove on.cz, pomocníky nám budou přizvaní hosté . Cílem tohoto pořadu je přiblížit posluchačům hudbu, o které píšeme i nepíšeme , která nás zaujala a která by možná mohla zaujmout i Vás, přesto je většinou rádií spíše ignorována a odsunována na vedlejší kolej. Touto hudbou máme na mysli – funk, soul, breakbeat, groove, garage, latino a spoustu dalších směrů současné i minulé taneční a elektronické hudby.

více o pořadu zde

jingle 1
jingle 2
jingle 3
jingle 4
jingle 5
jingle 6

Akce