Groove Dock * 45th Edition @ Jazz Dock, Praha

Kde:Praha
Místo:Jazz Dock
Kdy:14. 10. 2017
Čas:22:30
Web:https://www.facebook.com/events/329141517548755/
groovedock45

Říjnové vydání legendárního Groove Docku bude pod taktovkou rezidenta Mr. Ultrafina, kterého doplní DJ Yukimura a perkusista Papis Nyass! Swing, bebop, hard bop, latino, fusion, acid jazz…

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku buduje pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

DJ Yukimura – ostřílený pražský DJ, producent, promotér, organizátor, sběratel vinylů a tvůrce dramaturgií zásadních pražských hudebních klubů. Stojí za projekty jako Al-Yaman, Mustakillah Sound, labelem United Forcesof Dub a hudebními kompilacemi určenými pro japonský hudební trh. Jeho hudební záběr sahá od dubu, přes ethno až po afrobeat, funk a jazz. Na Groove Docku vystoupí se speciální jazzovou selekcí.

Papis Nyass – bubeník, perkusista, všestranný muzikant a tanečník původem z Gambie. Věnuje se hře na africké perkuse – conga, bonga, djembe, sabar, marimba. V Česku působí od roku 1997 a spolupracoval například s Lenkou Dusilovou, Milošem Vacíkem, Ephraimem Goldinem nebo Alanem Vitoušem.

Akce